Młodziczki Artura Bąka, czyli zespół SKF Puma Komorniki Poznań pojechały na zawody ligowe do Murowanej Gośliny.

Turniej ten decydował, która z ekip poza Środą Wielkopolską awansuje z naszej grupy gier do wyższej grupy na kolejną rundę ligową.

Pierwsze spotkanie młodziczek Bąka było bardzo ważne, bo rywalem był zespół bezpośrednio walczący z Nami o awans, czyli SKS Murowana Goślina.

Źle weszliśmy w mecz i długo goniliśmy rywalki robiąc przy tym to co dla siatkówki typowe, a więc bardzo dobre momenty przeplatane były prostymi przestojami.

Przy wyniku 22:18 dla miejscowych wydawało się, że przegramy, ale niesamowity finisz naszej ekipy sprawił, że wygraliśmy i objęliśmy prowadzenie w meczu 1:0.

Drugi set był bliźniaczy. Zły początek, średni środek niesamowita końcówka kiedy kapitan ekipy Aleksandra Wiza wyprowadziła Nas na prowadzenie, aby chwilę później zapewnić zwycięstwo 26:24 i w całym spotkaniu 2:0.

Był to bardzo ważny dla naszej ekipy wynik, bowiem traciliśmy wcześniej seta do rywalek i nie mogliśmy sobie pozwolić na stratę seta w tym spotkaniu.

Drugi nasz mecz to porażka wyraźna w meczu z UKS Środa Wielkopolska i kiedy UKS Środa pokonała SKS 2:1 stało się jasne, że zagramy w wyższej grupie w kolejnej rundzie.

Rywalkami młodziczek w kolejnej rundzie będą: VII LO SMS Amber Kalisz, GKS Sompolno oraz UKS Środa Wielkopolska, a turnieje zaplanowano na styczeń 2018.