W sobotę 2 grudnia z udziałem zespołów: SKF Politechnika/Puma Komorniki, UKS Środa Wielkopolska oraz SKS Murowana Goślina rozegrano w Komornikach ligowy turniej młodziczek.

W spotkaniu ekip ze Środy Wielkopolskiej i Murowanej Gośliny zdecydowane zwycięstwo odniosły siatkarki UKS, które w dwóch wyraźnie kontrolowanych setach rozbiły swoje rywalki wygrywając 2:0.

W pierwszym spotkaniu naszej ekipy SKF/Puma podejmowała UKS Środę Wielkopolską.

Pierwszy set to walka z obu stron i ostatecznie nerwową końcówkę wygrywamy my i zwycięstwo 25:23 daje nam prowadzenie 1:0.

W drugim secie rehabilitacja zespołu ze Środy, który zrewanżował się wyraźną wygraną 25:19 i wyrównał stan spotkania na 1:1.

Trzeci set to początkowy wynik 6:1 dla UKS, który ustawia rywalizację i porażka w secie 7:15, a w całym spotkaniu 1:2 staję się faktem z naszym udziałem.

Drugie spotkanie naszej ekipy to mecz z SKS Murowaną Gośliną.

Pierwszy set to masa naszych własnych błędów, które pewnie wykorzystują przyjezdne, które wygrywają 25:17 i obejmują prowadzenie w spotkaniu 1:0.

Drugi set to zdecydowanie lepsza nasza gra i pewna wygrana, a tym samym wyrównanie w spotkaniu na 1:1.

Decydująca partia rozpoczęła się od naszego prowadzenia 4:2, które później zwiększone zostało na wynik 13:7. Tak wypracowanej przewagi nie daliśmy już sobie odebrać i drużyna młodziczek będąc lepszą w przekroju spotkania wygrywa ten mecz 2:1.