Główna » Aktualności, Komunikaty

Pierwszy dzień turnieju – harmonogram gier

Autor: Michał Sułkowski dnia 2 września 2017 Brak komentarzy

Harmonogram gier:

Kategoria kadetki:

sobota 2 września:

godz. 09:00 Boisko I: Kadra WZPS – UKS Czwórka Piła

godz. 08:30 Boisko II: SKF Politechnika Poznańska – UKS Puma Komorniki

godz. 09:30 Boisko III: UKS Puma Komorniki – MLKS Sparta Złotów

godz. 10:30 Boisko III: Kadra WZPS Poznań – UKS Puma Komorniki

godz. 11:30 Boisko III: SKF Politechnika Poznańska – MLKS Sparta Złotów

godz. 12:30 Boisko III: Kadra WZPS Poznań – MLKS Sparta Złotów

godz. 13:30 Boisko III: UKS Czwórka Piła – UKS Puma Komorniki

godz. 14:30 Boisko III: SKF Politechnika Poznańska – UKS Czwórka Piła

godz. 15:30 Boisko III: SKF Politechnika Poznańska – Kadra WZPS Poznań

godz. 16:35 Boisko III: UKS Czwórka Piła – MLKS Sparta Złotów

Kategoria Open:

Sobota 2 września:

godz. 10:30 Boisko I: UKS Ares Nowa Sól – LTS Legionovia Legionowo

godz. 10:30 Boisko II: UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki – UKS Beach Volley Lubsko

godz. 12:00 Boisko I: WTS Włocławek – UKŻPS Kościan

godz. 12:00 Boisko II: SKF Politechnika Poznańska – UKS Ares Nowa Sól

godz. 13:00 Otwarcie turnieju w Poznaniu

godz. 13:45 Boisko I: LTS Legionovia Legionowo – UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki

godz. 13:45 Boisko II: UKS Beach Volley Lubsko – WTS Włocławek

godz. 15:30 Boisko I: UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki – SKF Politechnika Poznańska

godz. 16:45 Boisko I: WTS Włocławek – LTS Legionovia Legionowo

godz. 16:45 Boisko II: UKŻPS Kościan – UKS Beach Volley Lubsko

godz. 18:00 Boisko I: SKF Politechnika Poznańska – WTS Włocławek

godz. 18:00 Boisko II: LTS Legionovia Legionowo – UKŻPS Kościan

godz. 18:00 Boisko III: UKS Ares Nowa Sól – UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki

 

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2017 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl