W trakcie minionego weekendu na boisku oglądaliśmy trzy zespoły naszego klubu.

Wczesnym rankiem w sobotę siatkarki z zespołu kadetek pojechały do Kościana na towarzyskie zawody.

Spotkania z Kościanem i Śmiglem przegrane po 2:1 mimo wyniku pokazały, że kadetki mają potencjał do gry na wysokim poziomie.

Trzecie spotkanie wygrane ze Środą Wielkopolską w pełni potwierdziło tezę postawioną powyżej.

Cenny i dobry występ kadetek w Kościanie.

Seniorski zespół udał się również do Kościana na spotkanie z miejscowym UKŻPS. Początek to najlepszy set w historii tego zespołu, bo w partii kiedy wyszło nam niemalże wszystko objęliśmy prowadzenie. Trzy kolejne sety dla gospodyń i nasza ekipa tym razem zasłużenie przegrała, choć zespół gospodyń był i jest ekipą całkowicie w zasięgu możliwości naszej drużyny co postaramy się pokazać w rewanżu w Poznaniu.

Na niedzielne wydarzenie pod siatką z naszym udziałem czekaliśmy z dużym zaciekawieniem. Rozpoczął się, bowiem sezon w lidze juniorek. Od razu stanęliśmy do walki w trudnej grupie ze Środą Wielkopolską i ZSMS Poznań. Walka ta zakończyła się sukcesem i drużyna juniorek awansowała do półfinału rozgrywek ligi juniorek.

Najbliższy tydzień przyniesie przerwę w występach zespołu drugoligowego, kadetek i juniorek. Grać będziemy jedynie w trzeciej lidze z KTPS Konin.Dziewczynom z pewnością należy się trochę wolnego, bo trenują z dużym zaangażowaniem.

Po przerwie weekendowej 3 grudnia zagramy w spotkaniu derbowym w rozgrywkach drugiej ligi i na to spotkanie już dziś zapraszamy. Początek 3 grudnia o godz. 20:00 w hali Politechniki Poznańskiej.