W pierwszej lidze siatkarek kolejnej porażki doznał beniaminek z Kalisza, który przegrał ze Szczyrkiem wyraźnie 0:3.

Początek spotkania w Suwałkach dawał nadzieję na to, że punkty pojadą do Wrześni, bo goście prowadzili 1:0. Kolejne trzy sety dla miejscowych i porażka Krispolu 1:3.

W drugiej lidze siatkarzy pewne i efektowne zwycięstwo Wilczyna z Espadonem II Szczecin 3:0.

W Kaliszu miejscowy MKS prowadził już 2:1, ale wygrana pojechała z zespołem Czarnych, a porażka MKS 2:3 stała się faktem.

Siatkarze AZS UAM Poznań zaprezentowali zmienne oblicze i od stanu 0:2 na 3:2! ograli Oławę.

W tej samej klasie rozgrywkowej, ale u siatkarek zespół KS Murowana Goślina przegrywał w piątym secie już 10:14, ale wygrał 3:2 z Alexasem Turek.

W Kościanie miejscowe prowadziły 2:0 ze Spójnią Stargard, ale przyszło to, chyba za łatwo, bo kolejne trzy sety łupem gości i porażka miejscowych 2:3 stała się faktem.

Kolejne spotkania w rozgrywkach w sobotę.