SKF KS Poznań – KS Stal Grudziądz 2:3

Spotkanie w Poznaniu rozpoczęło się bardzo dobrze dla poznańskich siatkarek, które w secie pod pełną kontrolą zdeklasowały faworyzowane rywalki wygrywając 25:19.

Drugi set całkowicie odmienił losy meczu. Skoncentrowana drużyna Stali rozbiła poznańskie zawodniczki w odbiorze wygrywając 25:18 i wyrównały spotkanie na 1:1.

W trzecim secie obserwowaliśmy bardzo zmienne spotkanie. Było już 8:13, ale gospodynie po serii własnyych zagrywek pozbierały się i wyszły na prowadzenie 20:18, aby ku zdziwieniu pełnej sali przegrać 20:25.

Kolejna odsłona pokazuje, że możliwości jednak nie zniknęły, a wygrana 25:13 daje nadzieje na końcowy sukces.

Decydująca partia to prowadzenie poznańskich siatkarek 8:5, ale i gonienie wyniku przy stanie 13:14. Ostatecznie po trzech piłkach meczowych w górze siatkarki Zbigniewa Woźniaka przegrywają 17:19 i całe dramatyczne spotkanie 2:3.