Niedzielne potyczki w Ostrzeszowie przyniosły dwa spotkania z udziałem naszej ekipy.

Na dzień dobry zagraliśmy z UKŻPS Kościan. W pierwszym secie pomimo prowadzenia daliśmy wyjść rywalkom na prowadzenie, które tylko powiększały i przegraliśmy seta otwierającego spotkanie.

W drugiej odsłonie poprawiliśmy swoją grę w, której wreszcie pojawiła się wiara i luz co dało wygraną w secie i wyrównaniu w spotkaniu na po 1.

Decydująca partia to prowadzenie naszej ekipy 3:1 i remis po 4. I to byłoby na tyle porażka 5:15 i w całym spotkaniu 1:2.

Drugie spotkanie rozegraliśmy z MKS MOS Wrocław.

Totalnie zdominowaliśmy pierwszego seta wygrywając po bardzo dobrej postawie 25:10.

W drugiej partii trochę zmian i dekoncentracji, ale ostatecznie wygrywamy na 2:0.

Kończymy turniej w Ostrzeszowie na 15 miejscu.

W finale najlepszy okazał się zespół z Kędzierzyna Koźla, który pokonał Janków Przygodzki.

Trzecie miejsce w turnieju dla UKS Olimp Września.

Najlepszą zawodniczką w naszej ekipie wybrano – Marię Ziółek.

Trener – Damian Gapik

Ceremonię zakończenia turnieju, który jak zwykle stał na bardzo wysokim poziomie uświetniły występy zespołów tanecznych. Wszystkie zawodniczki otrzymały koszulki pamiątkowe za udział w turnieju, każda ekipa otrzymała dyplom i puchar, w każdym teamie wybrano najlepszą zawodniczkę w ekipie, a dodatkowo trzy pierwsze ekipy otrzymały medale i okazałe puchary.

Turniej stał na wysokim poziomie organizacyjnym, a w jego trakcie panowałą bardzo pozytywna atmosfera.

Na czele imprezy kolejny raz stał nieoceniony – Jurek Kurzawa!

Wyjazd zawodniczek na turniej możliwy był dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w ramach realizacji zadania „Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań” – dziękujemy!