SKF KS Poznań – UKS ZSMS II Poznań 3:0(25:10, 25:10, 27:25)

Skład SKF: Gapik(c), Kohut, Pachurka, Błędowska, Urbańska, Radzewicz, Przybylska(l) oraz: Gębalska, Wawrzyniak, Patynek, Balicka, Halczak.

Trener: Zbigniew Woźniak

Spotkanie w Poznaniu licznie zgromadzonej publiczności nie dostarczyło wielu emocji.

Pierwsze dwa sety totalnie zdominowały zawodniczki gospodyń, które „zniszczyły” swoje rywalki wygrywając 25:10 i 25:10.

To dwa sety, które razem trwały 38 minut.

W trzeciej partii goście postawili wszystko na jedną kartę i wspierani przez trenerów Januszewską i Tuszyńskiego długo prowadzili w tej odsłonie.

Młoda drużyna przyjezdnych ryzykując zyskiwała kolejny teren do coraz lepszej gry. W końcówce tylko dzięki ogromnemu szczęściu odwróciliśmy losy seta i wygraliśmy 3:0.

Seria złych wyborów rozgrywającej poparta nieskutecznością w ataku, a uzupełniona błędami w obronie prawie zaprowadziła nas do czwartego seta od, którego ambitną młodzież SMS Poznań dzieliła wyłącznie odrobina chłodnej głowy.

Wygraliśmy niesieni fanatycznym momentami dopingiem kibiców, ale ten trzeci set musi być dla nas poważną przestrogą.

Przed kolejnymi grami tu musimy się wzmocnić.

Gratulacje za wygraną, ale styl gry jest na pewno za trzeciego seta do poprawki, acz w ogólnej ocenie dominowalismy w spotkaniu.

Występ zespołu SKF KS Poznań w rozgrywkach trzeciej ligi siatkarek możliwy jest dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w ramach realizacji programu Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań.

Dziękujemy wszystkim kibicom za aktywny doping w czasie spotknania.