SKF KS Poznań – MLKS Sparta Złotów 1:3(11:25, 20:25, 27:25, 23:25)

Skład SKF: Balicka(c), Łyskanowska, Siejak, Kaczmarek, Ziółek, Cieślak, Hardzińska(l), Pomietlak.

Trener: Danuta Majcher.

Spotkanie w Poznaniu było pierwszym meczem u siebie w tegorocznych rozgrywkach dla naszych kadetek.

Pierwszy set meczu to totalna dominacja zespołu ze Złotowa, który szybko i nad wyraz łatwo rozbił nasze kadetki wygrywając 25:11.

Kolejna odsłona przynosi lekką zmianę nastrojów, bo nasze siatkarki zagrały zdecydowanie ambitniej, a pomogły im rywalki, które zrobiły dużo własnych błędów. Ostatecznie set łupem przyjezdnych 25:20.

Trzeci set to moment w, którym rywalki wierzą już, że spotkanie jest wygrane, a my przy dużym wsparciu kibiców łapiemy wiatr w żagle. Kiedy prowadzimy już 24:20 wydaje się, że jest po secie, ale rywal dochodzi na po 24. Na przewagi ostatecznie po dramatycznej końcówce wygrywamy 27:25.

Czwarty set to koncertowy początek kadetek SKF, które niesione na fali wygranej partii prowadzą już 8:2. W dalszej części seta prowadzenie zmniejsza się do wyniku 17:15. Potem wielki bum kadetek, które odskakują na 22:16 i 23:20, aby ku rozpaczy własnych fanów przegrać 23:25 i całe spotkanie 1:3.

Występy zespołu w lidze kadetek są możliwe dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu Miasta Poznania.