SKF KS Poznań – KTPS Konin 2:3(22:25, 18:25, 25:23, 25:16, 14:16)

W Poznaniu rozegrano pierwsze spotkanie w rywalizacji o miejsca 5-8 obu ekip.

Cichym faworytem spotkania była drużyna z Poznania, która grała w fazie grupowej z Koninem i sklasyfikowana została wyżej.

Spotkanie rozpoczęło się od dobrej gry naszej ekipy, która prowadziła już 22:20. Błędy w odbiorze zagrywki zdecydowały o porażce 22:25.

Kolejna partia bez historii i porażka drużyny z Poznania 16:25.

W trzecim secie zgromadzeni rodzice jeszcze raz wspomogli kadetki głośnym dopingiem i dziewczyny ruszyły do walki, która zakończyła się sukcesem i wygraną 25:23.

W kolejnej partii grające na fali zawodniczki z Poznania rozbiły rywalki 25:16 i wyrównały stan spotkania na 2:2.

Piąty set to walka z obu stron. Przy stanie 14:13 mieliśmy piłkę meczową, ale przegraliśmy 14:16 i całe spotkanie 2:3.

Dziękujemy kibicom za wsparcie dopingiem!

Realizacja spotkania była możliwa dzięki dofinansowaniu z Wydziału Sportu w ramach programu Młodzieżowe Centrum Sportu przy SKF KS Poznań – dziękujemy:-)