Dzisiaj w hali Politechniki odbyły się zajęcia dla juniorek i seniorek, które zakończyły pracę w sezonie 2013/2014.

W ramach zajęć rozegrano spotkanie pokazowe: juniorki – seniorki.

W meczu wystąpiły wszystkie obecne w hali zawodniczki.

Spotkanie w każdym secie zaczynało się od prowadzenia zespołu juniorek 5:0.

Ostatecznie seniorki rozstrzygnęły sprawę w trzech setach wygrywając 25:16, 25:22, 31:29.

Spotkanie miało charakter zabawy i nie wynik był sprawą najważniejszą, a stawką meczu było to kto przygotuje grilla i juniorki przygotowały go bardzo dobrze za co serdecznie dziękujemy.

Po przerwie na przebranie z opóźnieniem na terenie Politechniki przed Domem Studenckim nr 2 na terenie Politechniki odbył się VI Grill Klubowy, który tradycyjnie zakończył sezon w Politechnice.

Tegoroczny grill odbył się dla grupy seniorek oraz juniorek.

W spotkaniu wzięły udział wszystkie zawodniczki, trener Zbigniew Woźniak, Członek Zarządu Michał Sułkowski oraz Prezes Klubu Damian Gapik.

W imieniu trenera i Zarządu wakacyjne życzenia przekazał zawodniczkom Prezes Klubu Damian Gapik.

Serdecznie dziękujemy Zofii Barwickiej oraz Natalii Geremek za pomoc w przebiegu grilla.