Dzisiaj w hali przy ul. Nieszawskiej rozegrano dwa spotkania ligowe młodziczek o miejsca 17-18.

Nasza drużyna zmierzyła się z zespołem MKS MOS Słupca.

MKS MOS Słupca – SKF KS Poznań 0:2(23:25, 18:25)

Początek spotkania to prowadzenie zespołu z Słupcy, które utrzymywało się, aż do okolic dwudziestego punktu. W końcówce zdołaliśmy jednak przejąć inicjatywę i wygrać 25:23.

W drugim secie nasza gra była dużo lepsza co przełożyło się na wynik i wygraliśmy 25:18, a całe spotkanie 2:0.

SKF KS Poznań – MKS MOS Słupca 2:0(26:24, 25:15)

W drugim spotkaniu początek był kopią pierwszego początku. Długo nasza gra była niemrawa, ale w końcówce znów opanowaliśmy grę i wygraliśmy 26:24. W drugim secie grając już na większym luzie wygraliśmy bardzo wyraźnie 25:15 i całe spotkanie 2:0.

Po wygranej w dwumeczu siatkarki SKF KS Poznań zostaną sklasyfikowane na 17 miejscu w gronie 29 ekip.

Dzisiaj nasze siatkarki zagrały po dłuższej przerwie. W ich grze było widać dalsze postępy, a niektóre akcje stały już na bardzo wysokim poziomie co cieszy przed kolejnymi grami.

W spotkaniach zaprezentowały się dzisiaj wszystkie siatkarki i każda z nich ma udział w wygranej.

Jak zawsze można było liczyć na pomoc i doping ze strony silnej grupy rodziców za co serdecznie dziękujemy!