III Liga Siatkarek:

KS Bazar – SKF 0:3 (12:25, 21:25, 20:25).

Skład SKF:

N. Geremek (c), Halczak, Baranowska, Pierzchała, Kwiatek, Arendz oraz: Woźniak (l), Brewka, Barwicka.

Spotkanie w hali Bazaru rozpoczęło się od wyrównanego stanu 2:2. W dalszej części gry poprawna gra siatkarek SKF oraz seria prostych, częstych i nie wymuszonych błędów po stronie Bazaru owocuje wynikiem 25:12 dla SKF. Drugi set toczył się bardziej wyrównanie, bo goście stracili koncentrację co natychmiast próbowała wykorzystać ekipa z Bazaru. Przy stanie 19:17 dla SKF trener Gapik wykorzystał czas, a później siatkarki SKF szybko podkręciły tempo i wygrały drugiego seta 25:21. W trzecim secie drużyna SKF prowadziła 19:18 i ponownie trener Gapik poprosił o czas, który dobrze wpłynął na jego zawodniczki i wygrały one seta 25:20 i cały mecz zasłużenie 3:0.

Michał Sułkowski (SKF):

Trener Gapik był zmuszony do dokonania zmian w wyjściowym składzie. Zawodniczki grające w pierwszym secie pewnie wygrały do 12. Następne dwa sety kontrolowaliśmy, krótkie problemy z koncentracją sprawiały, że rywalki zmniejszały dystans punktowy, lecz ten mecz był kontrolowany. Wygraliśmy zasłużenie i brawa dla dziewczyn, że w godzinę wygrały  ten mecz. Wygrana w pewnym stylu cieszy, brawo!!!.