Główna » Archiwa

Wyjazdy

Autor: Michał Sułkowski dnia 21 marca 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie informujemy, że do dnia 28 marca należy uregulować pierwszą wpłatę za zgrupowanie letnie w Mielnie. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: Michał Sułkowski dnia 19 marca 2019 Brak komentarzy

Powoli do końca dobiegają zapisy na zgrupowanie letnie do Mielna. Osoby niezdecydowane zapraszamy do zapisów do kierownika zgrupowania: Michała Sułkowskiego mailowo: michalsulkowski1984@wp.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Autor: Michał Sułkowski dnia 15 marca 2019 Brak komentarzy

W sobotę 16 marca młodziczki pojadą do Kalisza na turniej ligowy. Wyjazd zawodniczek nastąpi w dniu zawodów o godz. 08:00 ze stacji Lotos na Rondzie Śródka w Poznaniu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 marca 2019 Brak komentarzy

W niedzielę 17 marca w Szamotułach rozegrana zostanie druga eliminacja Kinder+Sport z udziałem siatkarek SKF. Informację o wyjeździe przekaże trener danej grupy na treningu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 12 marca 2019 Brak komentarzy

W sobotę zespół młodziczek pojedzie na zawody do Kalisza. Wyjazd zawodniczek zaplanowano na godz. 08:00 ze stacji Lotos na Rondzie Śródka. Kadrę na zawody poda trener Artur Bak na treningu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 8 marca 2019 Brak komentarzy

W sobotę zawodniczki z grupy trzecioligowej pojadą do Jarocina. Wyjazd zawodniczek zaplanowano na godz. 14:20 ze stacji Lotos na Rondzie Śródka. Na mecz zabieramy książeczki badań lekarskich.

Autor: Michał Sułkowski dnia 8 marca 2019 Brak komentarzy

W niedzielę grupa trenera Mikołaja Siwierskiego pojedzie na turniej do Słupcy. Wyjazd zawodniczek zaplanowano na godz. 09:15 ze stacji Lotos na Rondzie Śródka. Zawodniczki zabierają czarne koszulki z obozu, a libero białe. Pytania związane z wyjazdem należy kierować do trenera Mikołaja Siwierskiego.

Autor: Michał Sułkowski dnia 8 marca 2019 Brak komentarzy

W sobotę i niedzielę mini siatkarki zagrają na zawodach w Szamotułach. Komunikat związany z wyjazdem przekażą trenerzy grup na treningach. Pytania związane z wyjazdem należy kierować do trenera danej grupy.

Autor: Michał Sułkowski dnia 4 marca 2019 Brak komentarzy

Michał Sułkowski – kierownik Dominika Moszczyńska – trener Katarzyna Kesy Urban – trener Damian Gapik – trener Maciej Rzanny – trener Artur Bąk – trener Mikołaj Siwierski – trener Mariusz Teszner – trener Dominik Suliga – trener Zbigniew Woźniak – trener do ustalenia – trener

Autor: Michał Sułkowski dnia 3 marca 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że trwają zapisy na zgrupowanie letnie do Mielna w grupach młodzieżowych. Zapisy są prowadzone poprzez zgłoszenia do Michała Sułkowskiego w terminie do 30 marca 2019. Zapisy na zgrupowanie letnie w grupie seniorek prowadzone będą od dnia 15 maja.

Autor: Michał Sułkowski dnia 28 lutego 2019 Brak komentarzy

W sobotę 2 marca do Jankowa Przygodzkiego pojadą juniorki klubu, które rozegrają wyjazdowe spotkanie w trzeciej lidze. Zbiórka zawodniczek w dniu spotkania o godz. 13:00 na stacji Lotos na Rondzie Śródka. Odjazd busa zaplanowano na godz. 13:15.

Autor: Michał Sułkowski dnia 28 lutego 2019 Brak komentarzy

W sobotę 2 marca w Poznaniu zagrają młodziczki, które będą gospodyniami turnieju ligowego. Zbiórka zawodniczek w sali przy ul. Strzeleckiej w sobotę o godz. 08:45. Kadrę na zawody poda trener Artur Bąk na treningu.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl