Główna » Archiwa

Wyjazdy

Autor: Michał Sułkowski dnia 16 listopada 2019 Brak komentarzy

Komunikat na wyjazd mini siatkarek do Komornik przekaże trener Mariusz Teszner.

Autor: Michał Sułkowski dnia 10 listopada 2019 Brak komentarzy

W niedzielę 10 Listopada w Poznaniu rozegrano Ogólnopolski Turniej z Okazji Odzyskania Niepodległości organizowany przez Enea Energetyk Poznań we współpracy z Wydziałem Sportu Miasta Poznania. Zwycięstwo trójki to zwycięstwo całego zespołu. Mam nadzieję że w tym sezonie więcej będzie takich akcentów. Słowa uznania dla organizatora za przygotowanie i sprawną realizację turnieju – powiedział Mariusz Teszner trener zespołu [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 4 listopada 2019 Brak komentarzy

Siatkarki z grupy mini siatkówki w niedzielę pojadą na turniej do Koła oraz wystąpią w Poznaniu w zawodach. Szczegóły związane z występami siatkarek przekaże trener Mariusz Teszner.

Autor: Michał Sułkowski dnia 26 października 2019 Brak komentarzy

W niedzielę juniorki SKF PBS Politechnika Poznańska pojadą do Krotoszyna na zawody ligowe. Wyjazd zawodniczek zaplanowano na godz. 08:45 na Rondzie  Śródka ze stacji Lotos. Kadrę na zawody poda trener.  

Autor: Michał Sułkowski dnia 24 października 2019 Brak komentarzy

W niedzielę juniorki SKF PBS Politechnika Poznańska pojadą do Krotoszyna na zawody ligowe. Wyjazd zawodniczek zaplanowano na godz. 08:45 na Rondzie  Śródka ze stacji Lotos. Kadrę na zawody poda trener.

Autor: Michał Sułkowski dnia 18 października 2019 Brak komentarzy

Komunikat na wyjazd przekaże trener Artur Bąk.

Autor: Michał Sułkowski dnia 17 października 2019 Brak komentarzy

Siatkarki zespołu drugoligowego pojadą w sobotę do Elbląga. Wyjazd zawodniczek zaplanowano o godz. 09:30 ze stacji Lotos na Rondzie Śródka w Poznaniu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 11 października 2019 Brak komentarzy

W sobotę młodziczki klubu pojada do Kalisza. Komunikat na wyjazd oraz kadrę na zawody przekaże trener Artur Bąk.

Autor: Michał Sułkowski dnia 10 października 2019 Brak komentarzy

W sobotę rywalizację rozpocznie grupa w rozgrywkach juniorek z udziałem zespołu SKF PBS PP Poznań. Zbiórka zawodniczek na wyjazd do Turku w sobotę 12 Października o godz. 08:45 na stacji Lotos na Śródce. Kadrę na zawody przekaże trener Mikołaj Siwierski.

Autor: Michał Sułkowski dnia 8 października 2019 Brak komentarzy

W dniach 02-07.02.2020 w Starych Oborzyskach odbędzie się zgrupowanie zimowe zawodniczek SKF PBS PP Poznań. Zapisy na zgrupowanie przyjmuje Michał Sułkowski w terminie do 17 Grudnia. Dla zawodniczek ligowych zgrupowanie ma charakter obowiązkowy. Pisma na zgrupowanie wydają trenerzy grup.

Autor: Michał Sułkowski dnia 27 września 2019 Brak komentarzy

Wyjazd do Stężycy zaplanowano o godz. 10:00 z Ronda Śródka ze stacji Lotos w Poznaniu. O podaniu kadry na mecz zdecyduje trener zespołu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 29 sierpnia 2019 Brak komentarzy

Zgrupowanie zimowe klubu odbędzie się w drugim tygodniu ferii zimowych 2020. Informacja szczegółowa wydawana będzie zawodniczkom na treningach od dnia 9 września. Dla grup ligowych zgrupowanie ma charakter obowiązkowy.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl