Główna » Archiwa

Treningi

Autor: Michał Sułkowski dnia 14 marca 2019 Brak komentarzy

22 marca w nowej hali Politechniki w sali 108 w miejsce treningu o godz. 17:15 odbędzie się spotkanie z zespołem seniorek. Obecność zawodniczek na spotkaniu ma charakter obowiązkowy.

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 marca 2019 Brak komentarzy

W ramach treningu ekipy seniorek i juniorek odbędzie się wspólny sparing obu ekip. Początek rozgrzewki przedmeczowej o godz. 17:00.

Autor: Michał Sułkowski dnia 8 marca 2019 Brak komentarzy

Od poniedziałku 11 marca nastąpią zmiany w treningach mini siatkarek: – zajęcia dziewczynek prowadzonych przez trener Dominikę Moszczyńską zostają połączone z grupą trenera Artura Bąką, a zajęcia osobne dla mini siatkarek ulegają likwidacji – likwidacji ulegają treningi czwartkowe dla grupy trenera Mariusza Tesznera. W ich miejsce od 11 marca prowadzone będą zajęcia w sali SP [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 5 marca 2019 Brak komentarzy

Z uwagi na mecz koszykarek jutrzejsze zajęcia seniorek na Nowej Politechnice nie odbędą się. Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 lutego 2019 Brak komentarzy

Środowy trening grupy Dominiki Moszczyńskiej będzie łączony z zajęciami grupy młodziczek. Zajęcia rozpoczną się o godz. 18:30 w sali przy ul. Tomickiego. Prowadzącym zajęcia będzie trener Artur Bąk.

Autor: Michał Sułkowski dnia 29 stycznia 2019 Brak komentarzy

Czwartkowy trening mini siatkarek z uwagi na koncert w Szkole Podstawowej nr 85 został odwołany. Za utrudnienia przepraszamy.

Autor: Michał Sułkowski dnia 18 stycznia 2019 Brak komentarzy

W związku z planowanym wyjazdem na zgrupowanie zimowe grup młodzieżowych w przyszłym tygodniu treningi młodzieżowe zostaną zawieszone. Zgodnie z planem realizowany będzie plan zajęć seniorskich.

Autor: Michał Sułkowski dnia 9 stycznia 2019 Brak komentarzy

Z uwagi na mecz wyjazdowy seniorek w Kościanie środowy trening zaplanowany w hali Politechniki Poznańskiej nie odbędzie się. W miejsce zajęć seniorek w godzinie zajęć seniorek odbędą się zajęcia dla mini siatkarek klas 2-4, które poprowadzi trener Mariusz Teszner. Środowe zajęcia młodziczek poprowadzi trener Dominika Moszczyńska.

Autor: Michał Sułkowski dnia 3 stycznia 2019 Brak komentarzy

Od poniedziałku 7 stycznia przywrócone zostaną zajęcia na siłowni po przerwie świątecznej. Zapraszamy na zajęcia w poniedziałek o godz. 20:15.

Autor: Michał Sułkowski dnia 1 stycznia 2019 Brak komentarzy

Od 2 stycznia przywrócona zostanie pełna ramówka zajęć treningowych. Czekamy już na zawodniczki wracające do pełnego planu szkolenia.

Autor: Michał Sułkowski dnia 30 grudnia 2018 Brak komentarzy

Tegoroczna przerwa w zajęciach na ferie zimowe obowiązywać będzie od 14 do 18 stycznia 2019. Przerwa nie dotyczy zajęć w grupie seniorek.

Autor: Michał Sułkowski dnia 29 grudnia 2018 Brak komentarzy

Od 2 stycznia przywrócona zostanie pełna ramówka treningowa we wszystkich grupach.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl