Główna » Archiwa

Komunikaty

Autor: Michał Sułkowski dnia 20 listopada 2019 Brak komentarzy

W niedzielę 24 Listopada mini siatkarki pojadą do Rokietnicy. Komunikat na wyjazd przekaże trener Mariusz Teszner.

Autor: Michał Sułkowski dnia 18 listopada 2019 Brak komentarzy

Z uwagi na turniej juniorek w hali Politechniki Poznańskiej niedzielny trening grupy juniorek został odwołany. Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

Autor: Michał Sułkowski dnia 17 listopada 2019 Brak komentarzy

Turniej, a właściwie mecz z Murowaną Gośliną był dla nas bardzo ważny. W tym meczu byliśmy faworytem i zagraliśmy pewnie, bez stresu. Zwycięstwo to przybliżyło nas do awansu do kolejnej rundy. Mecz z Kaliszem jest dla nas ważną i cenną lekcją. Nie zawsze jest okazja grać z zespołem, który jest jednym z faworytów do złotego [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 15 listopada 2019 Brak komentarzy

Zbiórka zawodniczek wytypowanych do gry w spotkaniu z Mogilnem w dniu spotkania o godz. 16:15 w hali gier.

Autor: Michał Sułkowski dnia 15 listopada 2019 Brak komentarzy

W niedzielę w Komornikach rozpocznie się Poznańska Liga Mini Siatkówki. Komunikat na wyjazd przekaże trener Mariusz Teszner.

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 listopada 2019 Brak komentarzy

W tym tygodniu siatkarki z grupy seniorek pojawiają się na treningach grup młodzieżowych. Celem tych wizyt jest integracja z młodszymi koleżankami oraz zaproszenie klubowej młodzieży na spotkanie z MKS Sokół Mogilno.

Autor: Michał Sułkowski dnia 13 listopada 2019 Brak komentarzy

Zapraszamy na transmisję w dniu meczu od godz. 17:25.

Autor: Michał Sułkowski dnia 12 listopada 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że upłynął termin regulowania opłat za Listopad oraz 1 raty za zgrupowanie zimowe.

Autor: Michał Sułkowski dnia 8 listopada 2019 Brak komentarzy

9 Listopada o godz. 11:30 w hali Politechniki Poznańskiej przy ul. Piotrowo 4 w Poznaniu odbędzie się mecz drugiej ligi siatkarek: SKF Poznański Bank Spółdzielczy Poznań – SMS Police. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, zapraszamy!  

Autor: admin dnia 7 listopada 2019 Brak komentarzy

W środę w hali Politechniki odbyło się spotkanie z Radą Drużyny seniorek. Ze strony Zarządu Klubu klub reprezentował Michał Sułkowski. Spotkanie to było bardzo potrzebne. Dużo sensownych spraw i bardzo zaangażowane dziewczyny, które podzieliły się ze mną bardzo merytorycznymi uwagami. Jestem zadowolony z przebiegu spotkania, które było bardzo potrzebne po ostatnich wydarzeniach. Wierzę, że to [...]

Autor: admin dnia 6 listopada 2019 Brak komentarzy

Dziś po treningu zespołu seniorek odbędzie się spotkanie Rady Drużyny Seniorek z Zarządem Klubu. Ze strony Zarządu Klubu Klub reprezentować będzie Michał Sułkowski.

Autor: Michał Sułkowski dnia 3 listopada 2019 Brak komentarzy

Gabriela Klimek, Maja Fasiecka, Wiktoria Liczbańska, Julia Grudzińska, Karolina Łopatka to kolejne siatkarki zgłoszone przez klub do rozgrywek drugiej ligi w siatkówce kobiet.

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl