Główna » Archiwa

Finanse

Autor: adminn dnia 9 stycznia 2020 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że minął termin opłat za Styczeń, a 12 Stycznia upływa termin opłat za zgrupowanie zimowe. Uprzejmie prosimy o terminowe uregulowanie opłat.

Autor: adminn dnia 3 grudnia 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy o uregulowaniu składek za Grudzień oraz drugiej transzy za zgrupowanie zimowe. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: adminn dnia 2 listopada 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że do 12 Listopada należy uregulować pierwszą ratę za zgrupowanie zimowe w Starych Oborzyskach. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: adminn dnia 5 sierpnia 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że do 14 sierpnia należy uregulować kaucję regulaminową za sezon 2019/2020. Kaucję regulujemy przelewem na konto klubu.

Autor: adminn dnia 25 lipca 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie informujemy, że do dnia 14 sierpnia należy uregulować kaucję regulaminową za sezon 2019/2020. Opłatę regulujemy przelewem na konto klubu.

Autor: adminn dnia 19 czerwca 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy o uregulowaniu drugiej raty za zgrupowanie letnie. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: adminn dnia 7 czerwca 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że upłynął termin regulowania drugiej raty za zgrupowanie letnie.

Autor: adminn dnia 6 maja 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie informujemy, że od dnia dzisiejszego do dnia 14 Czerwca należy uregulować drugą ratę za zgrupowanie w Mielnie.

Autor: adminn dnia 15 kwietnia 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że drugą i ostatnią ratę za zgrupowanie letnie w Mielnie należy uregulować do dnia 17 Czerwca. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: adminn dnia 13 kwietnia 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że dla osób mających opłaconą kaucję regulaminową opłata miesięczna za Kwiecień jest ostatnią miesięczną w sezonie 2018/2019.

Autor: adminn dnia 2 kwietnia 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że upłynął termin regulowania opłat za miesiąc Kwiecień oraz pierwszej raty za zgrupowanie letnie w Mielnie. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat.

Autor: adminn dnia 28 marca 2019 Brak komentarzy

Uprzejmie przypominamy, że upłynął termin opłaty za Kwiecień, a w piątek upływa termin wpłaty zaliczki na zgrupowanie w Mielnie. Uprzejmie prosimy o terminowe regulowanie opłat. Jednocześnie informujemy, że dla osób mających opłaconą kaucję regulaminową opłata za kwiecień będzie ostatnią miesięczną przed przerwą wakacyjną.

Copyright ©2022 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl