Cieszymy się, że tak szybko zapełniają się miejsca na wyjazd 🙂 kto jeszcze się nie zdecydował to prosimy o szybką reakcję 🙂

W związku z bardzo udanym obozem letnim w Wągrowcu, zdecydowaliśmy się tam pojechać również na obóz zimowy. Warunki pobytu (pokoje z węzłem sanitarnym i łóżkami), bardzo dobre wyżywienie przygotowywane w kuchni bezpośrednio na miejscu i przed podaniem, warunki treningowe – 3 sektorowa hala sportowa i mniejsza szkolna salka gimnastyczna oraz szpital z odziałem ratunkowym niedaleko ośrodka sprawiają, że możemy czuć się bezpieczni podczas ferii zimowych. Cena łączna to 1200,00 zł od osoby, płatność rozbijamy na 2 raty, pierwsza 500,00 zł do 17 Listopada a druga 700,00 zł do 17 stycznia.
W cenie przejazd autokarem, ubezpieczenie NNW, wyżywienie, nocleg, wizyta w Aquaparku, kręgielnia, turniej z nagrodami oraz bluza obozowa.

Zapisy są w formie pisemnej poprzez dostarczenie do Trenera regulaminu oraz karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu (do pobrania poniżej).

Przewidujemy grupy:

  1. Młodziczki – roczniki 2009/2010 – maksymalnie 18 osób
  2. Mini siatkówka „czwórek” i „trójek” – roczniki 2011/2012 – maksymalnie 18 osób
  3. Mini siatkówka „dwójki” – roczniki 2013/2014 – maksymalnie 12 osób.
  4. Mini siatkówka „single” – roczniki 2013/2014 – maksymalnie 12 osób.

Ilość miejsc jest ograniczona, stąd bardzo prosimy o szybkie podejmowanie decyzji.

Informację dodatkowe:

Wyjazd odbędzie się autokarem. Planowane miejsce i godzina zbiórka podana zostanie na ok. miesiąc przed wyjazdem. Osoby z chorobą lokomocyjną proszone są o zażycie leków przed wyjazdem.

Wszystkie zażywane leki należy na miejscu zbiórki przekazać bezpośrednio do kierownika wypoczynku. Prosimy również o spisanie godzin i sposobu (w tym dawkowania) podawania leku.

Na wyjazd obowiązkowo należy zabrać:

Dokumenty:

Legitymacja szkolna ; karta kwalifikacyjna wraz z regulaminem jeżeli nie została wcześniej dostarczona

Ubrania:

sztormiak/kurtka przeciwdeszczowa ciepła piżama, strój kąpielowy, stroje sportowe (koszulki, spodenki, skarpetki), koszulki  z krótkim rękawem, przynajmniej dwie ciepłe bluzy na chłodniejsze dni i wieczory, cieplejsze spodnie oraz spodnie dresowe, bielizna oraz skarpetki na zmianę lepiej spakować ich nieco więcej niż ilość dni obozu

Buty:

klapki na basen oraz pod prysznic, ciepłe laczki, miękkie nie ślizgające się obuwie sportowe na sale i na dwór

Niezbędne przybory:

Zażywane na stałe leki wraz z informacją o dawkowaniu; Przybory toaletowe w tym Kosmetyki typu szampon i płyn do kąpieli, Szczoteczka oraz pasta do zębów Szczotkę oraz gumki do włosów, Ręcznik do kąpieli oraz na basen; Plecak; Kubek; Bidony Zeszyt w kratkę i długopis; Latarkę (nie telefon :))

Portfel i drobniaki

Będziemy odwiedzać sklepy jak ale też mamy zagwarantowane 3 posiłki dziennie i 1,5L wody dziennie więc nie ma co przesadzać z ilością pieniędzy

Telefonyurządzenia elektroniczne, aparaty,  uczestniczki wyjazdu zabierają na własną odpowiedzialność. Organizatorzy wyjazdu nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy zagubione przez uczestniczki w trakcie trwania wyjazdu. Telefony u osób poniżej 16 r.ż. są zbierane i przetrzymywane przez Wychowawcę. Uczestnik telefon dostaję 2x dziennie między zajęciami i na konkretny wymiar czasowy, o którym decyduje jego wychowawca. W razie potrzeby kontaktu ze strony rodzica prosimy dzwonić do Kierownika obozu.

Bardzo prosimy o to by nie pakować w nadmiarze zawodniczkom słodyczy, zupek chińskich czy chipsów itp., Nie jesteśmy na obozie od tego by się zajadać takimi rzeczami.

Dla celów rekreacyjnych i integracyjnych zamiast telefonów proponujemy zabrać książki, karty do gry czy też gry planszowe.