Znakomicie rozpoczęły letni okres siatkarki SKF Poznański Bank Spółdzielczy, które przed startem halowego sezonu 2021/2022 głównie podnoszą swoje umiejętności na plażach regionu. Poznanianki awansowały właśnie do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski 2021 w kategorii kadetek i młodziczek. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Lato w siatkarskich sekcjach klubu SKF Poznański Bank Spółdzielczy rozpoczęło się od zwycięstwa pary: Marzena Gracz i Weronika Kazymyrova w turnieju dziewcząt w ramach prestiżowej Plaży Wolności 2021, która w tym roku rozgrywana była nad Rusałką. W ten sam weekend młodziczki Julia Obud i Zuzanna Bińkowska zdobyły brązowy medal w Finale Mistrzostw Wielkopolski we Wrześni. Ten sukces zapewnił im awans do półfinałów MP, a w nich poznanianki zaprezentował solidną siatkówkę i zagrają w ogólnopolskich finałach, które odbędą się w dniach 19-22 lipca 2021 roku w Warszawie.

Klasyfikacja Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek 2021 w siatkówce plażowej:
1. Agata Zwierzyńska i Martyna Piasecka (UKS Szamotulanin Szamotuły)
2. Zuzanna Kicman i Martyna Grysak (UKS Szamotulanin Szamotuły)
3. Julia Obud i Zuzanna Bińkowska (SKF PBS Poznań)

Tydzień później swoje złote chwile przeżywały kadetki: Dominika Grudzińska i Martyna Andrzejewska, które zdobyły Mistrzostwo Wielkopolski w siatkówce plażowej kadetek i tym sam awansowały do ścisłego Finału Mistrzostw Polski. Wiadomo już, że ogólnopolskie finały odbędą się w dniach 26-28 lipca 2021 roku w Mysłowicach.

Klasyfikacja Mistrzostw Wielkopolski Kadetek 2021 w siatkówce plażowej:
1. Dominika Grudzińska i Martyna Andrzejewska (SKF PBS Poznań)
2. Weronika Pogorzelska i Jagoda Szczepaniak (SPS VOLLEY Piła)
3. Dominika Rataj i Natalia Balaszczuk (GLKS BARYCZ Janków Przygodzki)

– Priorytetem dla naszego klubu jest stawianie na siatkówkę dziecięcą i młodzieżową. Przyszłe siatkarki mogą trenować w SKF PBS Poznań w bardzo dobrych warunkach i atmosferze. Zachęcamy do zapisów – mówi ojciec sukcesów trener Mariusz Teszner z SKF PBS Poznań. Więcej informacji pod numerem tel. kom. 668-723-328 oraz e-mail skf.ks.poznan@op.pl.

Polecamy materiały (wystarczy kliknąć):

Poznański Bank Spółdzielczy głównym sponsorem SKF KS Poznań

SKF PBS Poznań zaprasza do gry w grupach młodzieżowych i III lidze siatkówki kobiet

Przypomnijmy, że stałe szkolenie zespołów SKF Poznański Bank Spółdzielczy jest możliwe dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania i Ministerstwa Sportu – rządowy program KLUB. Natomiast głównym sponsorem klubu jest Poznański Bank Spółdzielczy, a oficjalnym przewoźnikiem  FOX Travel. Klub wspiera również sieć sklepów Biedronka i Apteka Viola. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

Tomasz Woźniak, #poznanwspiera

Dodaj komentarz

Nick:

Email:

WWW (opcjonalnie):

Komentarz:

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Najnowszy numer

https://e.issuu.com/embed.html?d=ngp_221205_241&u=naszglospoznanski

NGP na Facebooku

http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https://www.facebook.com/naszglospoznanski&width=298&colorscheme=light&show_faces=true&border_color=white&stream=false&header=false&height=340

Serw

By adminn