W pierwszym meczu podopieczne Beaty Nowickiej zmierzyły się z liderem tabeli 3 Ligi Młodziczek UKS Środa Wielkopolska. Niestety nie udało się pokonać gospodarza turnieju pomimo zrywów i momentami równej gry, rywalki wykazały więcej zimnej krwi i w końcówce każdego seta seryjnie punktowały by wygrać mecz 2:0. W drugim spotkaniu z LZS Piast Kobylnica byliśmy dzisiaj zdecydowanie lepszym zespołem w każdym elemencie gry i z dużym spokojem pokonaliśmy rywala 2:0.

Beata Nowicka: „W dniu dzisiejszym odbyły się dwa mecze ligowe w Środzie Wlkp. Pierwszy mecz grałyśmy z UKS Środą Wielkopolską niestety przegrałyśmy ten mecz 2:0. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25-21 myślę, że w końcówce seta zabrakło Nam koncentracji. W drugim secie przegrałyśmy 25:19, ponieważ zabrakło komunikacji w zespole oraz dokładnego przyjęcia. Pomimo przegranego meczu jestem zadowolona z zagrywki, która funkcjonowała dobrze, nie licząc kilku pojedynczych błędów. Z kolei następny mecz z LZS Piastem Kobylnica mecz zakończył się bezproblemowym wynikiem 2:0, grałyśmy ogólnie podstawowym składem. Pierwszy set wygrałyśmy 25:18, postanowiłam zmienić naszą podstawową taktykę. Decyzja o zmianie taktyki okazała się dobra, gdyż wygrałyśmy set siedmiopunktową przewagą. W drugim secie wygrałyśmy 25:16, w końcówce seta postanowiłam dokonać dwóch zmian w pierwszym składzie, aby rezerwowe miały okazje zdobyć trochę ligowego doświadczenia. W tym meczu po raz kolejny bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, jak i dużo lepiej wyglądało przyjęcie w porównaniu do poprzedniego meczu. Chciałabym pogratulować drużynie Zwycięstwa w drugim meczu, jak i za walkę w pierwszym meczu. Następny mecz zagramy 19 listopada na własnym boisku w Poznaniu. Zapraszamy do kibicowania.

Wracamy zatem ze Środy z 3 pkt i nie patrząc na innych będziemy w każdym następnym meczu dawać z siebie maximum sił i umiejętności. Następny turniej w Poznaniu 19 Listopada a gościć będziemy zespoły SPS Sparty Złotów oraz KS ASBL Piła, zespoły które są przed nami w tabeli więc jest o co walczyć. Serdecznie już dziś zapraszamy na ten turniej. Szczegóły wkrótce.

Zapraszamy do galerii z meczu: Kliknij tutaj

Wyniki:
SKF PBS Poznań vs UKS Środa Wielkopolska 0:2 (21:25, 19:25)
SKF PBS Poznań vs LZS Piast Kobylnica 2:0 (25:18, 25:16)