W niedzielę w Krotoszynie odbył się turniej półfinałowy Mistrzostw Wielkopolskie w Mini Siatkówki w ramach Kinder Joy of Moving w kategorii Singli. Nasz Klub reprezentowało 5 zawodniczek (maksymalna ilość jaką Klub mógł zgłosić). Udział w turnieju wzięły:
Pola Polaczyk
Aleksandra Gapik
Zuzanna Żychlińska
Lena Rzucidło
Julia Pawlicka

W samym turnieju było 29 zawodniczek wśród, których Pola Polaczyk w meczu o 3 miejsce pokonała koleżankę z Klubu ale i również z klasy Olę Gapik, która ostatecznie zajęła 4 miejsce. Obie zawodniczki tym samym wywalczyły awans do turnieju finałowego, który odbędzie się już 6 kwietnia.

Bardzo blisko awansu była Zuza Żychlińska, która w pierwszej fazie turnieju zajęła 3 miejsce w grupie przegrywając walkę o miejsca 1-12 małymi punktami. Młodym sportowcom trudno jest się pogodzić z takim losem ale cieszymy się, że Zuza zareagowała najlepiej jak mogła wygrywając w następnej części turnieju i zajęła ostatecznie 14 lokatę.

Lena Rzucidło oraz Julka Pawlicka tym razem zajęły dalsze lokaty choć chcemy jasno podkreślać, że to nie wynik jest najważniejszy, najważniejsze by być, grać i bawić się z własną drużyną, by siatkówka cieszyła i Nas rozwijała jako ludzi.

Bardzo dziękujemy organizatorowi UKS „Tójka” Krotoszyn, który świetnie i sprawnie przeprowadził całe zawody.