Zgodnie ze starym porzekadłem „derby rządzą się swoimi prawami” 🙂 po porażce 1:3 w pierwszym meczu kiedy to tylko 1 set pograliśmy na poziomie a w kolejnych dominował rywal tak w rewanżu wygrywamy 3:0 grając swoją dobrą i przyjemną do oka siatkówkę. Przy remisie 1:1 w dwumeczu aby rozstrzygnąć kwestię awansu potrzebny był dodatkowy „Złoty set” grany do 15 pkt. I w tym secie odnosimy przekonujące zwycięstwo 15:7 i meldujemy się w półfinale 3 Ligi Kobiet. „Brawo dla zespołu za wytrzymanie presji ale przede wszystkim brawa za te piękne akcje, których nie powstydziłyby się nawet zespołu 2 ligowe” komentuje krótko Trener Damian Gapik. „przed sezonem stawialiśmy sobie jako cel awans do pierwszej czwórki, dziś wiemy, że ten cel został osiągnięty ale znajdujemy w sobie jeszcze więcej ambicji i powalczymy o maxa.” dodaje pierwszy Trener naszego zespołu. Rewanżowe spotkanie rozegraliśmy w składzie: Angelika Halczak (k), Kaja Krajewska, Luiza Kwiatek, Sandra Walich, Julia Gapik, Anette Ngamayama, Martyna Tracz, Beata Nowicka, Martyna Filoda, Katarzyna Matysiak, Aneta Pogorzelska, Anna Szudrowicz, Nikola Olchowik, Nikol Dolhova.

Dziękujemy kibicom za wsparcie, byliście głośni i daliście nam dużo pewności siebie. Bądźcie z nami również w następnych meczach.

Dziękujemy Naszym Sponsorom i Partnerom bez, których z pewnością nie bylibyśmy w tym miejscu co jesteśmy teraz.

Już za dwa tygodnie jedziemy do Piły na mecz z SPS BoxPro Volley Piła prowadzonego przez Trenera Andrzeja Zapaśnika, jednego z najbardziej doświadczonych i utytułowanych szkoleniowców w Wielkopolsce.