Główna » Aktualności

Michał Sułkowski: „W grupach młodzieżowych dzieje się bardzo dużo dobrego” – rozmowa o SKF

Autor: adminn dnia 21 czerwca 2020 Brak komentarzy

Witam serdecznie. Przed sezonem ligowym 2020/2021 podjęto decyzję o likwidacji zespołu w drugiej lidze. Dlaczego?

Michał Sułkowski: Witam serdecznie. To jest bardzo trudny i złożony temat. Zawodniczkom na spotkaniu na żywo sytuację przedstawił Prezes Klubu i nic poza tym nie mam do powiedzenia.

Jakie będą teraz losy zawodniczek tego zespołu?

M.S: Szczerze mówiąc sam się nad tym zastanawiam. Życzę im na pewno jak najlepiej. Dziewczyny dostały również pewną propozycję ze strony klubu i być może się na Nią zdecydują. Zakładam jednak, że zawodniczki tak ograne i dobre nie powinny mieć problemów ze znalezieniem nowego klubu na sensownym poziomie.

Czy będziecie domagać się czegoś za odchodzące z zespołu siatkarki?

M.S: W tej sprawie pod uwagę bierzemy całokształt pobytu zawodniczek w klubie i to będziemy kryterium oceny tej sytuacji. Nie mamy jednak woli blokowania siatkarek jeśli te pozyskają zadowalające je propozycje.

Grupy młodzieżowe. Co u nich?

M.S: W grupach młodzieżowych dzieje się bardzo dużo dobrego. Wznowione zostały zajęcia halowe w grupie naborowej, a pozostałe siatkarki trenują w ramach zajęć w siatkówce plażowej. Zbieramy również regulaminy zajęć na nowy sezon. Szykujemy się do zgrupowania w Kołobrzegu.

Wykonywane są pierwsze ruchy transferowe. Warpińska, Szymaniak, Marciniak co o nich możemy powiedzieć?

M.S: W tym zakresie wykonaliśmy życzenia trenera Mikołaja Siwierskiego. Na tym etapie nic nie będziemy o nich mówić. Fajnie będzie jeśli boisko same powie nam wszystko o nich pozytywnie.

Dziękuję za rozmowę.

M.S: Dziękuję.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl