Główna » Aktualności

Marcin Groć: „Oczywiście, że jestem na bieżąco” – rozmowa z trenerem

Autor: adminn dnia 29 marca 2020 Brak komentarzy

Jak ocenia Pan decyzję o przerwaniu sezonu ligowego?

Witam serdecznie. Uważam że w obecnej sytuacji była to jedyna słuszna decyzja .Wynik sportowy pod żadnym pozorem nie powinien być przedkładany nad zdrowie zawodniczek i zawodników .

Czy obserwuje Pan wyniki zespołu seniorek SKF? Jak ze swojej wiedzy oceni Pan sprawę oddania pierwszego spotkania ligowego walkowerem?

Oczywiście ze jestem na bieżąco! śledzę właściwie każdy mecz oglądam .trzymam kciuki za ten zespół bo to fajny kolektyw ,którego na pewno stać na czołowe miejsca w tabeli 2 ligi.


Jeżeli natomiast chodzi o oddanie pierwszego meczu walkowerem to ciężko mi coś powiedzieć ponieważ nie znam szczegółowych powodów takiej decyzji . Z perspektywy bycia trenerem mogę jednak przyznać że wielokrotnie zmagałem się z problemami kadrowymi I zdarzały się sytuacje że do meczu przystępowałem w sześcioosobowym składzie.

Zaskoczyły Pana przedsezonowe problemy klubu SKF?

Szczerze to bardziej byłem zaskoczony wycofaniem się poprzedniego sponsora ,ponieważ wydawało mi się że klub jest już w pełni zabezpieczony finansowo i kadrowo przed rozpoczęciem nowego sezonu. Nie od dziś wiadomo ,że SKF słynie z doskonałej pracy organizacyjnej właściwie na wszystkich płaszczyznach,dlatego ciężko było mi się pogodzić z tym faktem.
Na całe szczęście pojawili się ludzie , którzy docenili waszą pracę i zaangażowanie w rozwój poznańskiej siatkówki. I tym właśnie ludziom należą się  wielkie ukłony i słowa podziękowania!

Co porabia Pan aktualnie?

Aktualnie to odpoczywam i ładuje akumulatory. Miałem naprawdę ciężki rok i wydaje mi się ,że stanąłem już na nogi i wszystko powoli wraca na stare dobre tory. Oczywiście sport dalej zajmuje mi większą część dnia ,bo jeżeli go nie uprawiam  to na bieżąco śledzę poczynania zarówno wszystkich zespołów młodzieżowych jak również siatkówkę seniorską.

Jak spędza Pan czas kwarantanny?

Robię co mogę żeby nie zwariować w domu . Dużo się ruszam i w końcu mam czas dla najbliższych. Nadrabiam też zaległości jeżeli chodzi o Netflix ,bo jestem fanem dobrych kryminalnych seriali. Oczywiście ,stosuje się do zasady #zostanwdomu i naprawdę polecam to wszystkim.

Jakie ma Pan plany na dalszą przyszłość?

Myślę sobie ,że w tym trudnym czasie ,który na dodatek nie wiemy jak długo potrwa – ciężko mówić o konkretnych i sprecyzowanych planach.
Jest jednak kilka ciekawych sportowych projektów , którym się obecnie przyglądam i poważnie rozważam .
Jestem dość spontaniczną osobą więc decyzja gdzie i kiedy trafię może się pojawić z dnia na dzień.

Czego należy życzyć Panu na najbliższe tygodnie?

Przede wszystkim zdrowia  i spokoju dla moich najbliższych.
Przydałoby się też w końcu trochę szczęścia , bo jak wiadomo jeżeli się cofasz to tylko po to żeby wziąć rozbieg , więc właśnie za ten rozbieg trzymajcie kciuki.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl