Główna » Aktualności

Michał Sułkowski podsumował sezon w wykonaniu seniorek

Autor: adminn dnia 26 marca 2020 Brak komentarzy

Drużyna seniorek naszego klubu od zawsze stawiana jest jako zespół flagowy.

W tym sezonie mieliśmy spore problemy organizacyjne, które przetrwaliśmy dzięki zaangażowaniu wielu osób, które pokazały, że Nasz los jest dla nich ważny.

Dziękujemy sponsorom: Poznański Bank Spółdzielczy, Fox Travel, Politechnika Poznańska za okazane wsparcie.

Dziękujemy mediom: Nasz Głos Poznański, Głos Wielkopolski, Sportowypoznan.pl, TVP 3 Poznań, Radio Poznań, że promujecie Nas.

Dziękujemy kibicom, którzy byli i są z Nami na dobre i na złe, ratownikowi medycznemu, obsłudze hali, firmie Fox Travel, TanieTransmisje.pl i wszystkim bezimiennym dobrze Nam życzącym.

Końcowe słowa mojej wypowiedzi kieruję do zawodniczek:

Bohater nie zawsze nosi maskę i pelerynę – w zespole siła!, a więc DROGIE BOHATERKI :-)))

W imieniu całego Zarządu Klubu chciałbym bardzo gorąco podziękować Wam i trenerom za cały trud sezonu ligowego.

Przetrwałyście bardzo słaby organizacyjnie początek, a na boisku walczyłyście bardzo dzielnie pomimo przeciwności losu dostarczając samym sobie i Nam niezapomnianych wspomnień.

Jak się okazuje warto było walczyć o każdy ligowy punkt. Dwa lata temu było ósme miejsce, a w tym jest siódme – niech to będzie dla Was motywacją na kolejne poświęcenia dla tak kochanej przez Was dyscypliny.

Współpraca z Wami w tym sezonie była ponownie dla Nas wszystkich wielkim zaszczytem. Dziękujemy za wszystkie wspólne chwile.

Pozdrawiam Was i do zobaczenia gdy epidemia się skończy.

Trzymajcie się zdrowo i ciepło 🙂

Do zobaczenia!!!

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl