Główna » Aktualności, Podsumowania, Seniorki

Poznań: Magiczna noc seniorek – w blasku księżyca zatrzymujemy lidera!

Autor: adminn dnia 8 grudnia 2019 Brak komentarzy

SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska – Wieżyca Stężyca 3:0(25:16, 25:21, 25:18)

Skład SKF: Radzewicz(c), Kohut, Kucner, Halczak, Grzeca, Bogacz, Antczak(l) oraz: Kwiatek(l), Nowicka, Kozłowska, Trybulska, Klimek, Czaplińska, Karolczyk.

Spotkanie w Poznaniu otwierało rundę rewanżową gier. Mecz dla Poznanianek był okazją do rewanżu za przegrane pierwsze spotkanie walkowerem kiedy to rywalki nie zgodziły się na zmianę spotkania pierwszej kolejki.

Początek spotkania jest wymarzony dla podopiecznych Damiana Gapika, które szybko narzucają swój styl gry i bardzo pewnie wygrywają 25:16.

Druga odsłona nie zmienia obrazu wydarzeń na boisku. Zespół gości próbuje walczyć, ale spotyka się z fantastycznie tego wieczoru dysponowanymi Poznankami, które na boiskowy atak rywalek odpowiadają jeszcze większą siłą rażenia. 25:21 i prowadzenie siatkarek z Poznania 2:0 staje się faktem.

Trzeci set jest ostatnim aktem teatru w Poznaniu w, której to sztuce mieliśmy tylko jedne bohaterki.

Poznanianki rozpędzone dwoma pierwszymi odsłonami nie zamierzały się zatrzymać i pewnie dobiły rywalki wygrywając 25:18, a całe spotkanie 3:0.

Zawodniczki z Poznania rozegrały w sobotni wieczór fantastyczne spotkanie potwierdzając, że wygrana ze Stargardem tydzień wcześniej nie była dziełem przypadku.

Gratulacje należą się każdej z siatkarek jak i trenerowi oraz kibicom, którzy halę w Poznaniu rozgrzali do czerwoności.

To był naprawdę piękny wieczór dla siatkarek SKF PBS Politechnika Poznańska! Oby tak dalej!!!

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl