Główna » Aktualności, Podsumowania

Poznań: Pewna wygrana seniorek!

Autor: adminn dnia 9 listopada 2019 Brak komentarzy

Siatkarki SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska wygrały we własnej hali z SMS Police 3:0 i awansowały na ósme miejsce w tabeli II ligi kobiet. Patronem medialnym klubu jest portal i dwutygodnik „Nasz Głos Poznański”.

– Pewne zwycięstwo za trzy punkty dało nam awans na ósme miejsce w tabeli. Czeka nas jeszcze sporo pracy, ale dzięki takim zwycięstwom mamy jeszcze więcej zapału do dalszego wzbijania się na szczyty. Dziękujemy kibicom za wsparcie i zapraszamy na spotkanie z zespołem MKS Sokół Mogilno, które już za tydzień w naszej hali – mówił po spotkaniu trener SKF PBS Politechnka Poznańska, Damian Gapik.

SKF PBS Politechnika Poznańska – SMS Police 3:0 (25:16, 25:21, 25:16)

SKF PBS: Maja Nowicka, Urszula Bogacz, Karolina Kohut, Jagoda Radzewicz, Oliwia Grzeca, Karolina Karolczyk, Luiza Kwiatek (libero) oraz Julia Kucner, Daria Kozłowska, Weronika Trybulska, Weronika Antczak (libero).

 

 

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl