Główna » Aktualności

Dziękujemy za wpłaty! Internauci przeznaczyli 5115 zł na zespół seniorek!! Dziękujemy!!!- podsumowanie zbiórki

Autor: admin dnia 8 października 2019 Brak komentarzy

W dniu 7 Października zakończyła się zbiórka pieniędzy na portalu zrzutka.pl przeznaczona na start zespołu seniorek w rozgrywkach drugiej ligi siatkówki.

Inicjatorka zbiórki na zrzutka.pl Urszula Bogacz podsumowuje akcję:

Zbiórka pieniędzy wypadła naprawdę dobrze z czego bardzo się cieszymy. Pomimo, że nie uzbierałyśmy odpowiedniej sumy to i tak miała duży wpływ na nasz start w II lidze. Dziękujemy z całego serca wszystkim wpłacającym oraz tym, którzy zaangażowali się w udostępnianie jej. Jesteśmy Wam naprawdę bardzo wdzięczne!

Przedstawiciel SKF PBS PP Poznań o zbiórce:

Jesteśmy wdzięczni za każdą otrzymaną pomoc, która była dla Nas dużym wzruszeniem. Środki te zostaną całkowicie przeznaczone na zespół seniorek, a przed końcem roku klub na stronie internetowej przedstawi publicznie rozliczenie zebranych od internautów pieniędzy. Na pewno te wpłaty znacząco nam pomogą i dziękujemy za Nie oraz każde słowo wsparcia, a padła ich masa w tak trudnym dla Nas czasie – powiedział Michał Sułkowski z grupy SKF.

Share on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl