Główna » Aktualności, Wywiady

Oliwia Grzeca: „Moim priorytetem będzie ciężka praca” – rozmowa ze środkową SKF Forex Polska Politechnika Poznańska

Autor: adminn dnia 21 kwietnia 2019 Brak komentarzy

Witam. Jak oceniasz miniony sezon ligowy?

Oliwia Grzeca: Dzień dobry, miniony sezon uważam za dobry lecz zostaje niedosyt. Myślę że wszyscy byliśmy świadomi że to będzie „próbny” sezon, nowy trener, nowe zawodniczki.

Przed sezonem zapowiedzi były o walce o czwórkę ligową jednakże rzeczywistość mocno Was zweryfikowała. Co się stało?
Oliwia Grzeca: Tak jak już wspomniałam byliśmy nowym zespołem, zmiany pozycji u niektórych jak i pozyskanie nowych zawodniczek na pewno wpłynęło na nasz wynik, ale już od września odpalamy nasz dynamit.

Jakim trenerem jest Damian Gapik?
Oliwia Grzeca: Trener Damian Gapik jest na pewno wymagający, zawsze przygotowany do treningów. Dba nie tylko o nasz rozwój siatkarski A także o atmosferę w naszej drużynie.

Jak wygląda organizacja pracy w Waszej grupie?
Oliwia Grzeca: Dzięki odpowiedniej współpracy na linii kapitan kierownik oraz kapitan trener organizacja była bardzo sprawna.

Jak oceniasz zmiany nadchodzące w zespole przed nowym sezonem?
Oliwia Grzeca: Zmiany są zawsze mile widziane i myślę że będą dobre.

Jakie masz cele na nowy sezon ligowy?
Oliwia Grzeca: Celem na nowy sezon myślę że jest pierwsza czwórka.

Co sprawiło, że zdecydowałaś się pozostać w zespole na nowy sezon ligowy?
Oliwia Grzeca: Zdecydowałam się na zostanie w zespole na nowy sezon, ponieważ dobrze mi się współpracuje z kadrą, mam tutaj wiele możliwości rozwoju siatkarskiego i to właśnie to przeważyło i zadecydowało o moim pozostaniu w SKFie.

Jak oceniasz Wasze szanse w lidze w nowym sezonie?
Oliwia Grzeca: Nasze szanse będę na pewno większe niż w minionym sezonie będziemy już zgraną drużyną. Wiemy nad czym musimy pracować aby nasze wyniki były coraz lepsze i myślę że obóz w Mielnie będzie idealnym miejscem na przygotowanie się do nadchodzącego sezonu aby nasz dynamitsquad pokazał przeciwniczką na co nas stać.

Jakie masz nadzieje na obóz letni i nowy sezon?
Oliwia Grzeca: Na obóz letni jadę z nastawieniem do ciężkiej pracy i to są też moja priorytety na nowy sezon po prostu ciężka praca.

Jaka atmosfera panuje w Waszej grupie?
Oliwia Grzeca: Atmosfera w naszej grupie jest bardzo fajna. Wszystkie się dogadujemy i spędzamy czas nie tylko na treningach meczach czy obozach. Nad tym aby nie było nie potrzebnych konfliktów czuwa nasz wspaniały kapitan.

Czego należy życzyć Ci na nowy sezon ligowy?
Oliwia Grzeca: Można mi życzyć zero kontuzji oraz jak najlepszego wyniku sportowego w 2 lidze jak i w mistrzostwach Wielkopolski w kategorii juniorek.

Co robisz poza siatkówką? Jak wygląda Twoje codzienne życie?
Oliwia Grzeca: Po za siatkówka zajmuje się muzyką, dużą część mojego życia pochłonęło mi śpiewanie, uwielbiam również spotykać się z przyjaciółmi. Moje życie codzienne kręci się wokół szkoły oraz siatkówki. Już za rok matura także trzymajcie kciuki.
Dziękuję za rozmowę.
DziękujęShare on Facebook!

Komentowanie wyłączone.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl