Główna » Archiwa

11 marca 2020

Autor: adminn dnia 11 marca 2020 Brak komentarzy

W związku z decyzją rektora Politechniki Poznańskiej spotkania SKF PBS Politechnika Poznańska – Energa MKS Truso Elbląg zaplanowane na 21/22.03.2020 w Poznaniu nie odbędą się. O dalszych ustaleniach w sprawie poinformujemy osobnym komunikatem.

Autor: adminn dnia 11 marca 2020 Brak komentarzy

Zarząd Klubu SKF PBS Politechnika Poznańska po konsultacji z przedstawicielami Politechniki Poznańskiej i w związku z decyzją rektora o zamknięciu hal sportowych uczelni do końca marca od dnia 12 marca odwołuje wszystkie treningi zawodniczek zaplanowane w terminie do 30 marca. O dalszych ustaleniach w sprawie poinformujemy osobnym komunikatem.

Autor: adminn dnia 11 marca 2020 Brak komentarzy

W związku z brakiem decyzji o zamykaniu sali sportowej Politechniki Poznańskiej dzisiejsze zajęcia na sali odbędą się zgodnie z planem. Na trening nie wejdą osoby nie związane z działalnością zespołu. Apelujemy również do zawodniczek, aby jeśli któraś poczuje się gorzej zrezygnowała z udziału w zajęciach i pozostała w domu.

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl