Główna » Archiwa

15 lutego 2020

Autor: adminn dnia 15 lutego 2020 Brak komentarzy

W sobotę w Poznaniu kolejne spotkanie w ramach rozgrywek trzeciej ligi rozegrały juniorki SKF PBS Politechnika Poznańska, które pokonały UKS Kaniasiatka Gostyń po dobrym spotkaniu 3:0. Gratulacje dla zawodniczek i trenera! Występy zespołu możliwe są dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania – dziękujemy!

Autor: adminn dnia 15 lutego 2020 Brak komentarzy

W sobotę podpieczne Mariusza Tesznera rozpoczęły udział w Ogólnopolskim Memoriale Zbigniewa Staszaka w Środzie Wielkopolskiej. Po pierwszym dniu wiemy, że: Trójka zagra o miejsca 1-8 Trójka zagra o miejsca 9-16 Czwórka zagra o miejsca 6-10 Wznowienie zmagań w Środzie Wielkopolskiej w niedzielę rano. Wyjazd siatkarek współfinansowany jest ze środków Wydziału Sportu Miasta Poznania.

Autor: adminn dnia 15 lutego 2020 Brak komentarzy

W sobotnie popołudnie w Mogilnie seniorki SKF PBS PP Poznań miały podjąć walkę o miejsca 5-6 na koniec fazy zasadniczej. Miały to słowo właściwie, bowiem obejrzeliśmy jednostronne spotkanie, które zakończyło się wygraną miejscowego MKS Sokół Mogilno 3:0.

Autor: adminn dnia 15 lutego 2020 Brak komentarzy

Mogilno – SKF PBS 3:0 Gedania – UKS ZSMS 3:0 Stężyca – Elbląg 3:0 Stargard – Pałac II 3:1 Police – Energetyk II 0:3

Autor: adminn dnia 15 lutego 2020 Brak komentarzy

Miło nam poinformować, że do grona naszych stałych patronów medialnych dołączył pierwszy portal metropolii Poznań lepszyPOZNAN.pl😍💻📱❗️ Znajdziecie tutaj zapowiedzi najciekawszych imprez kulturalnych. Portal http://www.lepszypoznan.pl/ pisze o działających w naszym regionie firmach i relacjonujemy wydarzenia sportowe. Stara się być blisko mieszkańców i ich spraw. Nie zajmuje się polityką i walką o stołki. Jako jedyny używa gwary poznańskiej, z której jesteśmy […]

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl