Główna » Archiwa

2 grudnia 2019

Autor: adminn dnia 2 grudnia 2019 Brak komentarzy

Po sobotnim spotkaniu ze Stężycą przeprowadzona zostanie rozmowa z kapitanem zespołu seniorek Jagodą Radzewicz. W rolę redaktora zadającego pytania wcieli się atakująca Urszula Bogacz. Zapraszamy na to niezwykle ciekawe spotkanie z kamerą SKF TV!

Autor: adminn dnia 2 grudnia 2019 Brak komentarzy

W sobotę kibice nie mogący być w hali w Poznaniu pierwszy raz w historii zobaczą transmisję z meczu seniorek z komentarzem Remigiusza Kozińskiego w kanale SKF TV! Mecz SKF – Stężyca transmitowany będzie na żywo od godz. 19:50 w kanale SKF TV! Zapraszamy ! Realizacja techniczna Hubert Koziński.

Autor: adminn dnia 2 grudnia 2019 Brak komentarzy

Dzięki wsparciu z Wydziału Sportu Miasta Poznania w Listopadzie możliwe było: – udział w rozgrywkach ligi młodziczek – udział w rozgrywkach ligi juniorek – bieżące prowadzenie treningów – udział w towarzyskich turniejach mini siatkówki – zabezpieczenie obsady sędziowskiej na spotkania domowe w ramach rozgrywek WZPS – zabezpieczenie transportu na mecze wyjazdowe w ramach rozgrywek WZPS […]

Autor: adminn dnia 2 grudnia 2019 Brak komentarzy

W dzisiejszym spotkaniu podejmowałyśmy wicelidera grupy. Było to spotkanie na wysokim poziomie, ale dzięki dobrej zagrywce i skutecznej grze w ataku udało nam się zdobyć te cenne 3 punkty, które pozwalają nam wskoczyć na 6 miejsce w tabeli. Jestem dumna z mojej drużyny, bo każda pokazała wolę walki i zostawiła serducho na boisku. Dziękuję dziewczyny!

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl