Główna » Archiwa

Seniorki

Autor: Michał Sułkowski dnia 17 października 2019 Brak komentarzy

Siatkarki zespołu drugoligowego pojadą w sobotę do Elbląga. Wyjazd zawodniczek zaplanowano o godz. 09:30 ze stacji Lotos na Rondzie Śródka w Poznaniu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 16 października 2019 Brak komentarzy

Klub uprawnił do gry kolejną zawodniczkę zespołu seniorek do gry. Jest Nią Klaudia Parczyńska, która będzie do dyspozycji trenera od spotkania w Elblągu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 12 października 2019 Brak komentarzy

SKF Poznański Bank Spółdzielczy Poznań Politechnika Poznańska – Gedania Gdańsk 2:3(25:20, 21:25, 20:25, 27:25, 10:15) Skład SKF PBS PP: Radzewicz(c), Kohut, Grzeca, Karolczyk, Kucner, Bogacz, Kwiatek(l) oraz: Trybulska, Kozłowska. Trener: Damian Gapik Spotkanie w Poznaniu było pierwszym w tym sezonie występem siatkarek SKF PBS Politechniki Poznańskiej przed własną publicznością. Po zaciętej walce w pierwszym secie [...]

Autor: Michał Sułkowski dnia 10 października 2019 Brak komentarzy

Zbiórka zawodniczek wytypowanych do gry w spotkaniu z Gedanią Gdańsk w sobotę o godz. 10:45 w hali zawodów.

Autor: Michał Sułkowski dnia 10 października 2019 Brak komentarzy

W trzeciej kolejce swoje pierwsze spotkanie w drugiej lidze przegrał zespół seniorek, który wynikiem 0:3 zakończył zmagania w derbach Poznania z Enea Energetyk Poznań. Kolejne spotkanie seniorek w sobotę o godz. 12:00 z Gedanią Gdańsk.

Autor: Michał Sułkowski dnia 9 października 2019 Brak komentarzy

Zbiórka zawodniczek wytypowanych do gry w spotkaniu z Enea Energetyk Poznań w środę o godz. 17:15 w hali gier.

Autor: Michał Sułkowski dnia 8 października 2019 Brak komentarzy

W środę 9 Października seniorki SKF PBS Politechnika Poznańska rozegrają wyjazdowe spotkanie z Enea Energetyk Poznań. Przebieg spotkania będzie można śledzić w tekstowej relacji live na facebooku SKF w dniu spotkania od godz. 18:45.

Autor: admin dnia 7 października 2019 Brak komentarzy

SKF PBS Politechnika Poznańska w dniu jutrzejszym dokona zatwierdzeń do gry w drugiej lidze następujących siatkarek: Julia Kucner Daria Kozłowska Maja Nowicka Urszula Bogacz Trwają procedury związane z zarejestrowaniem w/w siatkarek do gry. Wszystko dzieje się bardzo dynamicznie, ale zapewniam, że zdążymy na czas – powiedział Michał Sułkowski odpowiedzialny w zespole seniorek za sprawy organizacyjne.

Autor: Michał Sułkowski dnia 7 października 2019 Brak komentarzy

Weronika Trybulska jest kolejną zawodniczką uprawnioną przez klub do gry w drugiej lidze siatkówki.

Autor: Michał Sułkowski dnia 6 października 2019 Brak komentarzy

W wyniku działań podjętych w piątek uprawniono do gry w drugiej lidze siatkarek: Weronikę Antczak Klaudię Czaplińską Oliwię Grzecę Karolinę Karolczyk Kolejne ruchy transferowe zaplanowano na poniedziałek.

Autor: Michał Sułkowski dnia 4 października 2019 Brak komentarzy

Spotkanie SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska – Gedania Gdańsk odbędzie się 12 Października o godz. 12:00 w hali przy ul. Piotrowo 4 w Poznaniu.

Autor: Michał Sułkowski dnia 25 września 2019 Brak komentarzy

Komunikat na wyjazd do Murowanej Gośliny: Wyjazd zawodniczek na spotkanie trzeciej ligi do Murowanej Gośliny nastąpi środkami MPK. Klub pokryje koszty przejazdu zawodniczek w obie strony. Zbiórka przed wyjazdem w dniu meczu o godz. 14:40 na pętli na os. Sobieskiego przy tablicy z rozkładem odjazdów na dworcu autobusowym. Wyjazd autobusu z os. Sobieskiego zaplanowano na [...]

Copyright ©2019 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl