„ZŁOTA STÓWKA” SKF

ZŁOTA „STÓWKA”

SKF KS Poznań ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w programie Złota „Stówka”. Program skierowany jest do lokalnych firm z Poznańskiego środowiska, a jego celem jest wspieranie młodych sportowców.

Program „Złota Stówka” polega na przekazywaniu symbolicznej kwoty 100 zł miesięcznie na konto Stowarzyszenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klub będzie mógł znacznie zwiększyć zakres działania dla rozwoju swych podopiecznych. Udział w programie potwierdzimy certyfikatem a za każdą przekazaną sumę Stowarzyszenie wystawi dokument potwierdzający transakcję. Każdego uczestnika programu powitamy obszernym newsem na naszym fanpage opisując Państwa firmę.

Dla Naszych partnerów, sponsorów oferujemy:

  • Umieszczenie nazwy firmy na stronie internetowej Klubu;
  • Umieszczenie banneru reklamowego Sponsora w hali sportowej na czas trwania zawodów;
  • Umieszczanie logo sponsora na programach meczowych, plakatach informacyjnych o wydarzeniach organizowanych przez SKF KS Poznań;
  • Dystrybucję materiałami reklamowymi podczas meczu przekazanymi od Sponsora.

Głęboko wierzymy w ideę Naszego Klubu, który poprzez działania statutowe upowszechnia sport wśród dzieci i młodzieży. Prowadzi działalność wychowawczą i popularyzatorską w zakresie kultury fizycznej, promuje przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.skfks.pl oraz fanpage na Facebook ’u i Instagramie. Zapraszamy również, na Nasze mecze, terminarz rozgrywek dostępny na stronie internetowej.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z
Prezesem Klubu p. Damianem Gapikiem
Tel. 509-416-895 lub drogą mailową skf.ks.poznan@gmail.com