Wczoraj 26.03.2023 w ramach XV Rocznicy naszej działalności na hali Politechniki Poznańskiej zjechało się ponad 80 zawodniczek!!! Ale po kolei 🙂 Wpierw jeszcze raz ogromne podziękowania dla Urzędu Miasta Poznania oraz Poznańskiego Banku Spółdzielczego za wsparcie naszych projektów, Politechnice Poznańskiej za umożliwienie nam przeprowadzenie naszej imprezy w ich wspaniałym obiekcie im. Wojciecha Wiessa, którego na początku turnieju uczciliśmy pamięcią w postaci minuty ciszy. Panie Wojtku Dziękujemy za tyle lat wsparcia!!! Dziękujemy Szkołą Podstawowym nr 69 i 74 za współpracę w zakresie szkolenia, Fox Travel za te kilkaset tysiący (o ile nie więcej) wspólnych kilometrów, Coffee Planet, Tomasz Maliński Broker Ubezpieczeniowy, Optyk Rychlik, Supergadżet.com za współprace w ostatnim roku 🙂 oj wielu by trzeba tu jeszcze wymieniać 🙂 wszystkim Wam DZIĘKUJEMY.

Pełna galeria zdjęć na naszym FB kliknij tutaj

A teraz coś o turnieju 🙂 pomiędzy boiskami gdzie rywalizowały Młodziczki znalazło się również miejsce dla najmłodszych adeptek Naszego Klubu. 15 zawodniczek wstawiło się na zawody w tym 6 zawodniczek z IUKS Jedynka Poznań pod opieką doskonale Nam znanej Pani Dagmary Ciarki 🙂 Po naszej stronie więc 9 zawodniczek ze Szkoły Podstawowej nr 69 oraz Szkoły Podstawowej nr 74. Cieszymy się, że zainteresowanie siatkówką w obu szkołach rośnie a same dziewczynki znajdują siły, odwagę by przyjeżdżać na turnieje 🙂

Turniej był w formule singlów, czyli każdy gra sam a do rozegrania każda zawodniczka miała ….. 12 meczy po 6 minut. Duuuuużo grania ale nie dla tych małych zawodniczek, które przerwy pomiędzy graniem wykorzystywały na …….. granie ze starszymi zawodniczkami gdzieś na boku hali 🙂 🙂 🙂 to się nazywa mieć pokłady energii.

Pełna obsada turnieju:
IUKS Jedynka Poznań:
Aleksandra Zakrzewska, Pola Skibińska, Zofia Stefanowicz, Lena Schmidchen, Maja Binkowska, Kalina Koc
SKF PBS / SP 69 Poznań:
Julia Szatkowska, Olha Ostrovska
SKF PBS / SP 74 Poznań:
Lena Olejniczak, Aleksandra Gapik, Michalina Misztal, Pola Polaczyk, Natalia Polaczyk, Anotnina Putyra, Karolina Witecka

Rozpoczęliśmy turniej o 10:00 i po blisko 4 godzinach walki o każdy punkt, walki ze swoimi słabościami, walki z łzami ale też z uśmiechem i w fantastycznej atmosferze pełnej ducha fair play zakończyliśmy nasze zmagania.

Każda z zawodniczek na koniec turnieju została nagrodzona złotymi medali bo przejść obok tak tytanicznej pracy jaką wykonały zawodniczki po prostu nie można było.

W ścisłym finale znalazły się 2 nasze zawodniczki Lena Olejniczak z SP 74 oraz Natalia Polaczyk również z SP 74 wraz z Aleksandrą Zakrzewską, Polą Skinińska i Zofią Stefanowicz z IUKS Jedynki Poznań.

Ostatecznie 1 miejsce i złoty medal z kompletem zwycięstw zajęła LENA OLEJNICZAK!!!!
2 miejsca dla Zofii Stefanowicz
3 miejsce zajęła Pola Skibińska
4 miejsce tuż za podium dla Natalii Polaczyk
5 miejsce Aleksandra Zakrzewska.