Główna » Siatkarskie LATO 2020

Siatkarskie LATO 2020

Letnie zgrupowanie siatkarskie odbędzie się w dniach 19-26 sierpnia w Kołobrzegu.

Uczestnik obozu sportowego zobowiązany jest do przesłania w terminie do 31 Maja 2020 roku prawidłowo wypełnionej Karty kwalifikacyjnej uczestnika obozu oraz Regulamin obozu podpisany przez Opiekuna prawnego.

Kartę kwalifikacyjną + Regulamin obozu prosimy pozostawiać u Trenerów

Link do pobrania dokumentów: Karta Kwalifikacyjna + Regulamin Obózu

Osoby zapisane na zgrupowanie:

  1. Komorniki
  2. Komorniki
  3. Komorniki
  4. Komorniki
  5. Komorniki
  6. Komorniki
  7. Komorniki
  8. Komorniki
  9. Komorniki
  10. Komorniki
  11. Komorniki
  12. Komorniki
  13. Komorniki
  14. Komorniki
  15. Komorniki
  16. Komorniki
  17. Komorniki
  18. Komorniki
  19. Komorniki
  20. Komorniki
  21. Komorniki
  22. Komorniki
  23. Komorniki
  24. Komorniki
  25. Komorniki
  26. Komorniki
  27. Komorniki
  28. Komorniki
  29. Komorniki
  30. Komorniki
  31. Julia Obud – mini siatkówka
  32. Paulina Teszner – mini siatkówka
  33. Olga Przebieracz – mini siatkówka
  34. Wiktoria Lambryczak – mini siatkówka
  35. Alicja Wiza – mini siatkówka
  36. Jagoda Różańska – naborowa
  37. Edyta Ereńska – mini siatkówka
  38. Anita Lipka – mini siatkówka
  39. Dominika Łopatka – mini siatkówka
  40. Róża Łącka – mini siatkówka
  41. Laura Baranowska – mini siatkówka
  42. Milena Płotka – mini siatkówka
  43. Gabrysia Siąkowska – mini siatkówka
  44. Agata Kurczaba – Kadetki
  45. Wiktoria Liczbańska – Juniorki
  46. Amelia Bor – naborowa
  47. Zuzanna Trafas – naborowa
  48. Martyna Rudawska – młodziczki
  49. Marianna Morawska – naborowa
  50. Zuzanna Jaworska – młodziczki
  51. Zosia Puzio – Juniorki
  52. Marta Stawska – III Liga
  53. Karolina Łopatka – III Liga
  54. Irena Zapłata – młodziczki
  55. Aleksandra Jarych – młodziczki
  56. Maja Winiarska – młodziczki
  57. Marta Maćkowiak – naborowa
  58. Julia Grudzińska – Kadetki
  59. Dominika Grudzińska – młodziczki
  60. Kinga Brych – III Liga
  61. Aleksandra Herman – III Liga
  62. Jagoda Rau – III Liga
  63. Oliwia Wodzińska – mini siatkówka
  64. Gabi Klimek – III Liga
  65. Martyna Andrzejewska – młodziczki
  66. Marzena Gracz – mini siatkówka
  67. Anastazja Pogorzelska – naborowa
  68. Alicja Kościelska – III Liga
  69. Aleksandra Czerwińska – naborowa
  70. Julia Duszkiewicz – naborowa
  71. Jagoda Wesołowska – naborowa
  72. Gabriela Bogucka – naborowa
  73. Weronika Warpińska – III Liga
  74. Maria Marciniak – III Liga

Copyright ©2020 SKF KS POZNAŃ | KLUB SPORTOWY POZNAŃ, wszystkie prawa zastrzeżone.| Silnik WordPress| Skórka: Gandhi autorstwa Techblissonline.com, tłumaczenie: Skórki Wordpress
admin@skfks.pl